HyperFocal: 0

KREUJEMY WNĘTRZA OD 1995

_

Nasze usługi w branży meblowej świadczymy od 1995 roku. W tym czasie sukcesywnie zostało rozbudowane zaplecze produkcyjne, a zdobyte doświadczenie umożliwia realizowanie wszelkich zleceń. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, mebli biurowych, łazienkowych, wszelkich nietypowych zleceń oraz jako autoryzowany przedstawiciel Indeco, szaf, garderób i innych zabudów.

Lokalne rzemiosło

_

Wykonujemy meble z najlepszych i najtrwalszych materiałów na rynku. Nie ograniczmy naszych Klientów w wyborze. Pracujemy na wszelkich dostępnych na rynku materiałach, takich jak: drewno, fornir, lakier, laminaty, MDF, kamień, szkło, aluminium, w pełnej palecie kolorów, wzorów i frezów.

4AD1BB
HyperFocal: 0

Indywidualne podejście

_

Obecnie projektujemy wnętrza i tworzymy meble wpasowując je do Państwa przestrzeni tak, aby oddawały swoją niepowtarzalność, jednocześnie spełniając indywidualne potrzeby każdego z Klientów. Indywidualności nie może zagwarantować żaden salon meblowy oferujący gotowe rozwiązania. W naszych realizacjach wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, znanych marek i sprawdzonych przez nas producentów.

Montaż

_

Nasze usługi wyróżnia kompleksowość. Wykonujemy dokładne pomiary, projektujemy wnętrza wraz z meblami w programach wizualizacji 3D, produkujemy w oparciu o zastosowanie nowoczesnej technologii, transportujemy, montujemy, na życzenie wyposażamy w sprzęt i dodatki dekoracyjne, wręczmy gwarancję i serwisujemy.Służymy fachową opieką, doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy, jak również po jej zakończeniu.

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

Zapraszamy

_

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, posiadamy własne zaplecze produkcyjne. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Wiedzę teoretyczną łączymy z pasją do tworzenia mebli.
Dbamy o każdy detal. Jesteśmy gotowi do zrealizowania każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.